Translate

piątek, 28 grudnia 2012

28.12.2012

Cześć! Już srylion-milion razy słyszałam słowa "święta, święta i po świętach" dlatego teraz tak nie napiszę. Każdy narzeka na to, że nie ma atmosfery świątecznej, a ja ją o dziwo! w tym roku poczułam. Chyba najbardziej podczas Kiermaszu Świąteczno-Noworocznego przy MDK. Czekałam z Justyną na autobus i zaciekawiło nas skąd dochodzą głośno śpiewane kolędy. :) I okazało się, że właśnie stamtąd. :) Spotkałyśmy Bartosza i Olka, i oni wytłumaczyli nam o co chodzi. Okazało się, że to nowy pomysł Dyrektora Domu Kultury. Podopieczni MDK stoiska z ręcznie szytymi lalkami, zdobionymi bombkami i innymi takimi, a pieniądze, które zebrali zostaną przekazane na konto UNICEF. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup szczepionek, tak, aby ograniczyć śmiertelność dzieci na takie choroby jak: polio, zapalenie opon mózgowych i cholerę. 
zdjęcie pochodzi ze strony:
http://mdk-tomaszow.pl/kiermasz-swiateczno-noworoczny/

A u mnie, co? Się kręci po mału. Całe święta spędziłam w gronie "życzliwych znajomych" bliższych i dalszych. :) Dzisiaj już wyjeżdżam z Krystian na sylwestra. :P STOLICA. :) Wczoraj wybrałam się na łyżwy bez czapki i takie są tego efekty, że ciągle kicham i źle się czuję. :P 
Lecę się kąpać, pakować i ogarniać. :) Odezwę się raczej dopiero po nowym roku, a nie wiem, czy nie później. 1 stycznia wracam od mojego GĄSA <3, a 2 stycznia jedziemy z Kochaniem w góry. :) 
Potem Krystian 7 stycznia wyjeżdża na 4 miesiące na służbę przygotowawczą do Grudziądza. Będę tęsknić. :< Wrzucę kilka zdjęć z zeszłorocznych gór z K<3, Łośkiem i Olgą. 

 ach..
z Łosiem.
 z Pyszczkiem :*

Do zobaczenia!  Jak się postaracie ze statystyką to po nowym roku dodam dwa nagrania: Brodka - Saute i Czesław Mozil  -Maszynka do świerkania i będziecie mogli zdecydować, w której odsłonie mnie wolicie!. :P

 Cracow. 
BUZIAAACZKI! 

3 komentarze: